Puzzle zawsze kojarzyły Ci się z dziecięcymi wzorami, które po jednym ułożeniu lądowały na dnie szafy? To znak, że do tej pory nie miałeś do czynienia z puzzlami dedykowanymi dla dorosłych. Sprawdź jakie wybrać by móc z powodzeniem ozdobić ściany swojego mieszkania ukończoną układanką. Puzzle dla dorosłych są dostępne na stronie www.taniaksiazka.pl.

Puzzle inspirowane sztuką

Coraz popularniejsze stają się puzzlowe reprodukcje dzieł sztuki. Wybór jest naprawdę bogaty! Możesz wybierać spośród zestawów przedstawiających postapokaliptyczne, niczym wydarte z koszmaru wizje Zdzisława Beksińskiego, charakterystycznie nerwowe obrazy van Gogha i Muncha lub zdecydować się na bardziej klasyczne koncepcje np. “Narodziny Wenus”, “Damę z gronostajem” itd. Każdy miłośnik sztuki znajdzie coś dla siebie!

Zapierające dech widoki zbudowane z tysięcy elementów

Muzea zupełnie Cię nie kręcą? Nic straconego. Na rynku dostępnych jest mnóstwo puzzli przedstawiających idylliczne scenerie. Tylko od Ciebie zależy czy na Twojej ścianie zawiśnie skrawek egzotycznej haitańskiej plaży czy widok na wiecznie zielone lasy Nowej Zelandii.

Nowoczesne miasta

Jesteś fanem wielkomiejskiego życia i wciąż nie znudziły Ci się stalowe konstrukcje drapaczy chmur? Bez problemu znajdziesz puzzle, które realistycznie odwzorowują architekturę Nowego Yorku, Hongkongu i Tokio!

Martwe natury, które ożywią każde wnętrze

Apetycznie wyglądające owoce, finezyjne kompozycje kwiatowe, instrumenty muzyczne… Do wyboru, do koloru! To z pewnością najbardziej neutralne puzzle, które z łatwością wkomponujesz w aranżację swojego mieszkania.

Świat zwierząt w zasięgu ręki

Urocze pandy, słodkie kociaki, rozbrykane szczeniaki czy wyrafinowane i dostojne lwy? Motywy zwierzęce są jednymi z najczęściej wykorzystywanych podczas projektowania najnowszych serii puzzli. Oczywiście te produkowane z przeznaczeniem dla osób dorosłych wykorzystują fotografie zamiast infantylnych rysunków w nienaturalnych kolorach.

Która z powyższych propozycji skradła Twoje serce?